Ακαδημίες Καλαθοσφαίρισης ΠΑΟΚ © 2018

Υλοποίηση Ιστοσελίδας: Ζάχος Αγγέλου

logo

Προπονήσεις

Πρόγραμμα Προπονήσεων

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
12.30 - 12.45
12.30
13.30
Bambini 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
12.45 - 13.00
13.00 - 13.15
13.15 - 13.30
14.15 - 14.30
14.15
15.15
Bambini 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
14.30 - 14.45
14.45 - 15.00
15.00 - 15.15
18.30 - 18.45
18.30
19.30
Bambini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.15 - 19.30

Πέμπτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.15
10.00
11.00
Bambini 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Bambini 2Μίλτος Χατζηγεωργίου
10.15 - 10.30
10.30 - 10.45
10.45 - 11.00
11.00 - 11.15
11.00
12.00
Bambini 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Bambini 2Μίλτος Χατζηγεωργίου
11.15 - 11.30
11.30 - 11.45
11.45 - 12.00
17.45 - 18.00
17.45
18.45
Bambini 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Bambini 2Μίλτος Χατζηγεωργίου
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45

Τετάρτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.30 - 10.45
10.30
11.30
Ακαδημία 1 (2007)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
10.45 - 11.00
11.00 - 11.15
11.15 - 11.30
12.15 - 12.30
12.15
13.15
Ακαδημία 1 (2007)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
12.30 - 12.45
12.45 - 13.00
13.00 - 13.15
18.00 - 18.15
18.00
19.00
Ακαδημία 1 (2007)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.45 - 19.00

Τετάρτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.30
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
10.15 - 10.30
11.15 - 11.30
11.15
12.15
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας
11.30 - 11.45
11.45 - 12.00
12.00 - 12.15
17.30 - 17.45
17.30
18.30
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30

Πέμπτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
11.30 - 11.45
11.30
12.30
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
11.45 - 12.00
12.00 - 12.15
12.15 - 12.30
13.15 - 13.30
13.15
14.15
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
13.30 - 13.45
13.45 - 14.00
14.00 - 14.15
19.00 - 19.15
19.00
20.00
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.45 - 20.00

Τετάρτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.00
Μαυραετοί
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΜαυραετοίΝίκος Τζώρας
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
11.00 - 11.15
11.00
12.00
Μαυραετοί
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΜαυραετοίΝίκος Τζώρας
11.15 - 11.30
11.30 - 11.45
11.45 - 12.00
16.45 - 17.00
16.45
18.45
Μαυραετοί
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΜαυραετοίΝίκος Τζώρας
17.00 - 17.15
17.15 - 17.30
17.30 - 17.45
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45

Τετάρτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.00 - 10.15
10.00
11.00
Χρυσός Δικέφαλος
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Χρυσός ΔικέφαλοςΣταύρος Σαμακοβλής
10.15 - 10.30
10.30 - 10.45
10.45 - 11.00
13.00 - 13.15
13.00
14.00
Χρυσός Δικέφαλος
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Χρυσός ΔικέφαλοςΣταύρος Σαμακοβλής
13.15 - 13.30
13.30 - 13.45
13.45 - 14.00
18.45 - 19.00
18.45
19.45
Χρυσός Δικέφαλος
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Χρυσός ΔικέφαλοςΣταύρος Σαμακοβλής
19.00 - 19.15
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45

Τετάρτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
13.00 - 13.15
13.00
14.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής
13.15 - 13.30
13.30 - 13.45
13.45 - 14.00
14.00 - 14.15
14.15 - 14.30
16.30 - 16.45
16.30
17.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής
16.45 - 17.00
17.00 - 17.15
17.15 - 17.30
17.30 - 17.45
17.30
18.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.30
19.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.15 - 19.30

Τρίτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
10.15 - 10.30
10.15
11.30
Mini (Μαύροι)
Γυμναστήριο Μίκρα 1
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης
10.30 - 10.45
10.45 - 11.00
11.00 - 11.15
11.15 - 11.30
16.00 - 16.15
16.00
17.00
Mini (Μαύροι)
Ελληνικό Κολέγιο
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης
16.15 - 16.30
16.30 - 16.45
16.45 - 17.00
18.30 - 18.45
18.30
20.00
Mini (Μαύροι)
Ελληνικό Κολέγιο
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.45 - 20.00

Τρίτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
12.00 - 12.15
12.00
13.30
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης
12.15 - 12.30
12.30 - 12.45
12.45 - 13.00
13.00 - 13.15
13.15 - 13.30
18.30 - 18.45
18.30
19.30
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης
18.30
20.00
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.00
20.30
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.45 - 20.00
20.00 - 20.15
20.15 - 20.30

Δευτέρα

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος
09.00
10.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
10.15 - 10.30
20.30 - 20.45
20.30
21.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος
20.30
21.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος
20.45 - 21.00
21.00 - 21.15
21.15 - 21.30

Δευτέρα

Πέμπτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.15
Mini 3
Γυμναστήριο Μίκρα 1
Mini 3Σταμάτης Μπατής
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
15.00 - 15.15
15.00
16.00
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
15.15 - 15.30
15.30 - 15.45
15.45 - 16.00
17.30 - 17.45
17.30
18.30
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.30
19.30
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.15 - 19.30

Τρίτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.30
ΠροΠαιδικό 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
10.15 - 10.30
15.30 - 15.45
15.30
17.00
ΠροΠαιδικό 1
Γυμναστήριο Μίκρα 2
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
15.45 - 16.00
16.00 - 16.15
16.15 - 16.30
16.30 - 16.45
16.45 - 17.00
17.00 - 17.15
17.00
18.30
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.15 - 17.30
17.30 - 17.45
17.30
19.00
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.45 - 19.00

Δευτέρα

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
12.00 - 12.15
12.00
13.30
ΠροΠαιδικό 2
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής
12.15 - 12.30
12.30 - 12.45
12.45 - 13.00
13.00 - 13.15
13.15 - 13.30
14.30 - 14.45
14.30
16.00
ΠροΠαιδικό 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής
14.45 - 15.00
15.00 - 15.15
15.15 - 15.30
15.30 - 15.45
15.45 - 16.00
18.30 - 18.45
18.30
19.30
ΠροΠαιδικό 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.30
20.30
ΠροΠαιδικό 2
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής
19.45 - 20.00
20.00 - 20.15
20.15 - 20.30

Τρίτη

Πέμπτη

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
19.00 - 19.15
19.00
20.00
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.30
20.45
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
19.30
20.45
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
19.45 - 20.00
20.00 - 20.15
20.15 - 20.30
20.30 - 20.45
20.45 - 21.00
20.45
22.00
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
21.00 - 21.15
21.15 - 21.30
21.30 - 21.45
21.45 - 22.00

Δευτέρα

Τρίτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.00
Μαυραετοί
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΜαυραετοίΝίκος Τζώρας

09.00
10.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος

10.00
11.00
Χρυσός Δικέφαλος
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Χρυσός ΔικέφαλοςΣταύρος Σαμακοβλής
09.00
10.15
Mini 3
Γυμναστήριο Μίκρα 1
Mini 3Σταμάτης Μπατής

09.00
10.30
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας

09.00
10.30
ΠροΠαιδικό 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά

09.00
10.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος

10.00
11.00
Bambini 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Bambini 2Μίλτος Χατζηγεωργίου

10.15
11.30
Mini (Μαύροι)
Γυμναστήριο Μίκρα 1
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης

10.30
11.30
Ακαδημία 1 (2007)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος

11.00
12.00
Μαυραετοί
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΜαυραετοίΝίκος Τζώρας

11.30
12.30
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος

12.00
13.30
ΠροΠαιδικό 2
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής

12.00
13.30
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης

12.30
13.30
Bambini 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος

13.00
14.00
Χρυσός Δικέφαλος
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Χρυσός ΔικέφαλοςΣταύρος Σαμακοβλής
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
10.15 - 10.30
10.30 - 10.45
10.45 - 11.00
11.00 - 11.15
11.00
12.00
Bambini 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Bambini 2Μίλτος Χατζηγεωργίου

11.15
12.15
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας
11.15 - 11.30
11.30 - 11.45
11.45 - 12.00
12.00 - 12.15
12.15 - 12.30
12.15
13.15
Ακαδημία 1 (2007)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος

13.00
14.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής

13.15
14.15
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος

14.15
15.15
Bambini 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος

14.30
16.00
ΠροΠαιδικό 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής

15.00
16.00
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
12.30 - 12.45
12.45 - 13.00
13.00 - 13.15
13.15 - 13.30
13.30 - 13.45
13.45 - 14.00
14.00 - 14.15
14.15 - 14.30
14.30 - 14.45
14.45 - 15.00
15.00 - 15.15
15.15 - 15.30
15.30 - 15.45
15.30
17.00
ΠροΠαιδικό 1
Γυμναστήριο Μίκρα 2
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
15.45 - 16.00
16.00 - 16.15
16.00
17.00
Mini (Μαύροι)
Ελληνικό Κολέγιο
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης
16.15 - 16.30
16.30 - 16.45
16.30
17.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής
16.45 - 17.00
16.45
18.45
Μαυραετοί
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΜαυραετοίΝίκος Τζώρας

17.45
18.45
Bambini 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Bambini 2Μίλτος Χατζηγεωργίου

18.00
19.00
Ακαδημία 1 (2007)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος

18.45
19.45
Χρυσός Δικέφαλος
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Χρυσός ΔικέφαλοςΣταύρος Σαμακοβλής

19.00
20.00
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
17.00 - 17.15
17.00
18.30
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.15 - 17.30
17.30 - 17.45
17.30
19.00
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.30
18.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής

17.30
18.30
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
17.30
18.30
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.30
19.30
ΠροΠαιδικό 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής

18.30
20.00
Mini (Μαύροι)
Ελληνικό Κολέγιο
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης

19.30
20.45
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
18.30
19.30
Bambini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
18.30
19.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής

18.30
19.30
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης

18.30
19.30
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
18.30
20.00
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.00
20.00
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου

19.00
20.30
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.30
20.30
ΠροΠαιδικό 2
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής
19.30
20.45
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
19.45 - 20.00
20.00 - 20.15
20.15 - 20.30
20.30 - 20.45
20.30
21.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος
20.30
21.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος

20.45
22.00
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
20.45 - 21.00
21.00 - 21.15
21.15 - 21.30
21.30 - 21.45
21.45 - 22.00

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.30
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας

09.00
10.30
ΠροΠαιδικό 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
10.15 - 10.30
10.30 - 10.45
10.30
11.30
Ακαδημία 1 (2007)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
10.45 - 11.00
11.00 - 11.15
11.15 - 11.30
11.15
12.15
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας
11.30 - 11.45
11.30
12.30
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
11.45 - 12.00
12.00 - 12.15
12.15 - 12.30
12.15
13.15
Ακαδημία 1 (2007)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
12.30 - 12.45
12.30
13.30
Bambini 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
12.45 - 13.00
13.00 - 13.15
13.15 - 13.30
13.15
14.15
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
13.30 - 13.45
13.45 - 14.00
14.00 - 14.15
14.15 - 14.30
14.15
15.15
Bambini 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
14.30 - 14.45
14.45 - 15.00
15.00 - 15.15
15.30 - 15.45
15.30
17.00
ΠροΠαιδικό 1
Γυμναστήριο Μίκρα 2
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
15.45 - 16.00
16.00 - 16.15
16.15 - 16.30
16.30 - 16.45
16.45 - 17.00
17.00 - 17.15
17.00
18.30
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.15 - 17.30
17.30 - 17.45
17.30
19.00
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.30
18.30
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.00
19.00
Ακαδημία 1 (2007)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.30
19.30
Bambini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.00
20.00
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.45 - 20.00

Δευτέρα

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.00
Μαυραετοί
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΜαυραετοίΝίκος Τζώρας
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
10.00
11.00
Χρυσός Δικέφαλος
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Χρυσός ΔικέφαλοςΣταύρος Σαμακοβλής
10.00
11.00
Bambini 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Bambini 2Μίλτος Χατζηγεωργίου
10.15 - 10.30
10.30 - 10.45
10.45 - 11.00
11.00 - 11.15
11.00
12.00
Bambini 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Bambini 2Μίλτος Χατζηγεωργίου
11.00
12.00
Μαυραετοί
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΜαυραετοίΝίκος Τζώρας
11.15 - 11.30
11.30 - 11.45
11.45 - 12.00
12.00 - 12.15
12.00
13.30
ΠροΠαιδικό 2
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής

13.00
14.00
Χρυσός Δικέφαλος
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Χρυσός ΔικέφαλοςΣταύρος Σαμακοβλής
12.15 - 12.30
12.30 - 12.45
12.45 - 13.00
13.00 - 13.15
13.00
14.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής
13.15 - 13.30
13.30 - 13.45
13.45 - 14.00
14.00 - 14.15
14.15 - 14.30
14.30 - 14.45
14.30
16.00
ΠροΠαιδικό 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής
14.45 - 15.00
15.00 - 15.15
15.15 - 15.30
15.30 - 15.45
15.45 - 16.00
16.30 - 16.45
16.30
17.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής
16.45 - 17.00
16.45
18.45
Μαυραετοί
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΜαυραετοίΝίκος Τζώρας

17.45
18.45
Bambini 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Bambini 2Μίλτος Χατζηγεωργίου
17.00 - 17.15
17.15 - 17.30
17.30 - 17.45
17.30
18.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.30
19.30
ΠροΠαιδικό 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής
18.30
19.30
Mini (Άσπροι)
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Mini (Άσπροι)Σταμάτης Μπατής
18.45 - 19.00
18.45
19.45
Χρυσός Δικέφαλος
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
Χρυσός ΔικέφαλοςΣταύρος Σαμακοβλής
19.00 - 19.15
19.00
20.00
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.30
20.45
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
19.30
20.30
ΠροΠαιδικό 2
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής
19.30
20.45
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
19.45 - 20.00
20.00 - 20.15
20.15 - 20.30
20.30 - 20.45
20.45 - 21.00
20.45
22.00
ΠροΠαιδικό 3
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 3Μίλτος Χατζηγεωργίου
21.00 - 21.15
21.15 - 21.30
21.30 - 21.45
21.45 - 22.00

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος
09.00
10.15
Mini 3
Γυμναστήριο Μίκρα 1
Mini 3Σταμάτης Μπατής

09.00
10.30
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας

09.00
10.30
ΠροΠαιδικό 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά

09.00
10.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος

10.15
11.30
Mini (Μαύροι)
Γυμναστήριο Μίκρα 1
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης

10.30
11.30
Ακαδημία 1 (2007)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
10.15 - 10.30
10.30 - 10.45
10.45 - 11.00
11.00 - 11.15
11.15 - 11.30
11.15
12.15
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας
11.30 - 11.45
11.30
12.30
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος

12.00
13.30
ΠροΠαιδικό 2
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής

12.00
13.30
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης

12.30
13.30
Bambini 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
11.45 - 12.00
12.00 - 12.15
12.15 - 12.30
12.15
13.15
Ακαδημία 1 (2007)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
12.30 - 12.45
12.45 - 13.00
13.00 - 13.15
13.15 - 13.30
13.15
14.15
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
ΠΑΟΚ Sports Arena
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
13.30 - 13.45
13.45 - 14.00
14.00 - 14.15
14.15 - 14.30
14.15
15.15
Bambini 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος

14.30
16.00
ΠροΠαιδικό 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής

15.00
16.00
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
14.30 - 14.45
14.45 - 15.00
15.00 - 15.15
15.15 - 15.30
15.30 - 15.45
15.30
17.00
ΠροΠαιδικό 1
Γυμναστήριο Μίκρα 2
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
15.45 - 16.00
16.00 - 16.15
16.00
17.00
Mini (Μαύροι)
Ελληνικό Κολέγιο
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης
16.15 - 16.30
16.30 - 16.45
16.45 - 17.00
17.00 - 17.15
17.00
18.30
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.15 - 17.30
17.30 - 17.45
17.30
19.00
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.30
18.30
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
17.30
18.30
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 2 (2008 - 2009)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Τζώρας
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.00
19.00
Ακαδημία 1 (2007)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 1 (2007)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.30
19.30
ΠροΠαιδικό 2
Στάδιο Τούμπας (Θύρα 3)
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής

18.30
20.00
Mini (Μαύροι)
Ελληνικό Κολέγιο
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης
18.30
19.30
Bambini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Bambini 1Κώστας Γιάνναρος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
18.30
19.30
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης

18.30
19.30
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
18.30
20.00
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.00
20.30
Mini 1
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 1Θόδωρος Αστεριάδης
19.00
20.00
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)
Ελληνικό Κολλέγιο
Ακαδημία 3 (2009 - 2010)Μπάμπης Καραΐσκος - Νίκος Παπαδόπουλος - Δημήτρης Σταυρόπουλος
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.30
20.30
ΠροΠαιδικό 2
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 2Σταμάτης Μπατής
19.45 - 20.00
20.00 - 20.15
20.15 - 20.30
20.30 - 20.45
20.30
21.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος
20.30
21.30
Mini 2
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 2Μπάμπης Καραΐσκος
20.45 - 21.00
21.00 - 21.15
21.15 - 21.30

Δευτέρα

Τρίτη

Τετάρτη

Πέμπτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.15
Mini 3
Γυμναστήριο Μίκρα 1
Mini 3Σταμάτης Μπατής
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
10.15 - 10.30
10.15
11.30
Mini (Μαύροι)
Γυμναστήριο Μίκρα 1
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης
10.30 - 10.45
10.45 - 11.00
11.00 - 11.15
11.15 - 11.30
15.00 - 15.15
15.00
16.00
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
15.15 - 15.30
15.30 - 15.45
15.45 - 16.00
16.00 - 16.15
16.00
17.00
Mini (Μαύροι)
Ελληνικό Κολέγιο
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης
16.15 - 16.30
16.30 - 16.45
16.45 - 17.00
17.30 - 17.45
17.30
18.30
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.30
20.00
Mini (Μαύροι)
Ελληνικό Κολέγιο
Mini (Μαύροι)Σταύρος Σαμακοβλής - Παναγιώτης Βασιλειάδης
18.30
19.30
Mini 3
Ελληνικό Κολλέγιο
Mini 3Σταμάτης Μπατής
18.45 - 19.00
19.00 - 19.15
19.15 - 19.30
19.30 - 19.45
19.45 - 20.00

Τρίτη

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυριακή
09.00 - 09.15
09.00
10.30
ΠροΠαιδικό 1
ΠΑΟΚ Sports Arena
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
09.15 - 09.30
09.30 - 09.45
09.45 - 10.00
10.00 - 10.15
10.15 - 10.30
15.30 - 15.45
15.30
17.00
ΠροΠαιδικό 1
Γυμναστήριο Μίκρα 2
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
15.45 - 16.00
16.00 - 16.15
16.15 - 16.30
16.30 - 16.45
16.45 - 17.00
17.00 - 17.15
17.00
18.30
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.15 - 17.30
17.30 - 17.45
17.30
19.00
ΠροΠαιδικό 1
Ελληνικό Κολλέγιο
ΠροΠαιδικό 1Θόδωρος Αλεξανδρίδης - Ελισάβετ Σαμαρά
17.45 - 18.00
18.00 - 18.15
18.15 - 18.30
18.30 - 18.45
18.45 - 19.00

Δευτέρα

Παρασκευή

Σάββατο

Κυριακή

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες προπονήσεις με τα κριτήρια που επιλέξατε!

Χορηγοί

  • Όλοι οι χορηγοί
  • Μεγάλοι Χορηγοί
  • Χορηγός Επικοινωνίας
  • Υποστηρικτής Junior Basketball Program
 
Microsoft
Διός
Orange Group
Ελληνικό Κολέγιο
 
 
Facebook
YouTube